Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

ENDİKAL ELEKTRONİK TELEKOMÜNİKASYON SAN. TİC.LTD.ŞTİ
Nural Elektronik İma. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Üsküdar/Kısıklı'da üretim faaliyetine Penguen model duvar telefonunu üreterek başlamıştır.
1997 tarihinde üretim portföyüne Compact model duvar/masa telefonunu ve Ankesörlü telefonu da katarak faaliyetlerini sürdürmüş ve nihayet 2002 yılında Comfort model masa telefonunu ile klasik ahşap telefon modellerini tüketiciye sunarak ürün portföyünü genişletmeye devam etmiştir.

2006 yılında Telekomünikasyon alanındaki tecrübeler aracılığı ile Asansör Interkom Modülü ve Şube Telefonu üretimiyle asansör sektörüne giriş yapmıştır. Ardından Grafik LCD, Alfanümerik LCD, Asansör Güvenlik Sistemleri ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kartlar ve projeler geliştirerek ürün portföyünü genişletmiştir.
Şu an Çengelköy'de bulunan 2.500 m2 kapalı alanda 2 adet Otomatik Dizgi Makinesi , SMT Fırın, Dalgalı Pota , Enjeksiyon Makinesi vb. pekçok makine ile tamamen kendi bünyemizde ve yerli üretime ağırlık vererek, gelişen teknolojiyi de takip ederek değerli müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürmekteyiz.

©2018 - Endikal Elektronik. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi